Organisatie

Bestuur

Martin Klomp

Voorzitter

06 53608383 of 038 3857337

voorzitter@mannenkoorstereo.nl

Klomp, Martin-a4dc95805798376e803c47f1d1fdd11f.jpg

Sponsoring - Muziek archief - Bibliothecaris

Danny Schurink

Secretaris

06 24 66 94 45 of 038 3854994

secretaris@mannenkoorstereo.nl

Schurink, Danny-1322e06ec8262b4d8989e75daf477349.jpg

Aart Vos (interim)

Penningmeester

penningmeester@mannenkoorstereo.nl

Vos, Aart-fb5fa2b1dbb4a23ad382f306bf308e02.jpg

Ledenadministratie en begeleiding

Klaas Bakker

Algemeen bestuur

06 20704735

bakker.k@kliksafe.nl

Bakker, Klaas-fa8f22dad1001e5989a7e445913a0883.jpg

Koormeester- Muziekcommissie - koorkleding - Algemeen adjunct

Wim van Dijk

Algemeen bestuur

038 3856873

wimvandijk@solcon.nl

Dijk, Wim van-5310d3246682708b094fdfa3d9702238.jpg

P.R. & Social media - Bibliothecaris - Muziekcommissie - Concertorganisatie

André Ströhmeijer

Algemeen bestuur

038 3858300

a.strohmeijer@kpnmail.nl

foto-1-2a329b1757c53bdf6554d8389ecac820.jpg

Koormeester - Algemeen adjunct

Jan Eenkhoorn

Algemeen bestuur

info@janeenkhoorn.nl

Jan Eenkhoorn-152fe158536d2a0a871cf039a751bb6e.jpg

Algemeen adjunct

Ondersteunend

Peter Nienhuis

Foto's website

038 477 1671

pj.nienhuis007@online.nl

Fotos concerten en gezichten bibliotheek

redactie Koorklanken

redactie koorflitsen en koorklanken

redkk@mannenkoorstereo.nl

Reactie bestaat uit: Helmich Visscher - vsch@kpnmail.nl , Harry Brouwer - harry.brouwer@home.nl , Jan Roetman - jan@janroetman.nl , Jarne Eenkhoorn - jarneeenkhoor@gmail.com

Jan van Dalfsen

CD verkoop en webshop

06 36254140

janvdalfsen@hotmail.com